qnap.png.10
eset2
poli2
rou 1
insert.png
mmedica
Previous Next Play Pause

Nowa wersja aplikacji GlobalMed

 

W związku z Zarządzeniem Nr 47/2013/DI Prezesa Narodowego Funduszu Zdrowia z dnia 6 września 2013 r. (LINK) dostępna jest nowa wersja systemu GlobalMED.

                                                                                                                                                                                                                                   Czytaj więcej

 

Charakterystyka aplikacji GlobalMed

 

Powstały w 2007 roku i eksploatowany obecnie w blisko 1000 jednostkach system informatyczny GlobalMed przeznaczony jest do ewidencji wydanych przedmiotów z zakresu zaopatrzenia w środki pomocnicze i przedmioty ortopedyczne oraz obsługi rozliczeń z NFZ.

                                                                                                                                                                    Czytaj więcej

 

 

 

O firmie Grupa mediaM

 

   

Grupa mediaM to firma, zatrudniająca specjalistów technologii informatycznych z różnych dziedzin (administratorów Linux/Windows; sieci teleinformatycznych oraz grafików i programistów). Dzięki temu, możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę informatyczną. Firma Grupa mediaM oprócz usług informatycznych, jako Srebrny Partner firmy Asseco w zakresie mMedica, zajmuje się sprzedażą, wdrożeniami, szkoleniami oraz serwisem aplikacji dla przychodni. Misją naszej firmy jest współdziałanie z klientem w myśl zasady „usługi z wartością dodaną (Value Added Services)”. Oznacza to, że pomagamy zarówno przy wyborze towaru dostosowanego do potrzeb Klienta i danej sytuacji, w czasie zakupu, a także po dokonaniu zakupu. Instalacje oraz konfiguracje produktu wykonujemy zdalnie przez Internet lub bezpośrednio u Klienta.

 

                                                                                                                                                                     Czytaj więcej